Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині тренери з футболу пройшли ліцензування за програмами «D-диплом» та «С-диплом»

На Полтавщині тренери з футболу пройшли ліцензування за програмами «D-диплом» та «С-диплом»

На першому у 2020-му році засіданні виконкому ГС «Асоціації футболу Полтавщини» було прийняте рішення про необхідність мати діючу ліцензію («D» , «С», «В» …) тренерам основних (дублюючих) складів команд (клубів). Науково-методичний відділ ГС «Асоціації футболу Полтавщини» оголосив про реєстрацію та відбір слухачів програми «D-диплом УАФ» на здобуття тренерської ліцензії.

6 лютого 2020 р. завершили підготовку тренерів з футболу (група № 7) за програмою «С-диплом» УАФ. Двадцять три тренери Полтавщини успішно склали іспит та невдовзі отримають ліцензії європейського рівня. Серед них студенти та випускники факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка та відомі футболісти.

Олександр Свєртнєв, завідувач кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури ПНПУ імені В.Г.Короленка, очолює Науково-методичний відділ громадської спілки «Асоціація футболу Полтавщини», який безпосередньо забезпечує процес підготовки та ліцензування тренерів з футболу в Полтавській області.

У відповідності до вимог та рекомендацій Тренерської конвенції УЄФА 2015 р., програми «UEFAGROW», рекомендацій отриманих за програмою «UEFA Study Group Scheme» була розроблена і затверджена (рішення Виконавчого комітету УАФ №11 від 20.09.2019р.) нова програма «D-диплом» УАФ, спрямована на вирішення основних завдань, пов`язаних з високоякісною підготовкою тренерів масового футболу. Програма є початковим рівнем у системі навчання: «D» – «С» – «В» – «А» – «PRO». Мета програми «D»-диплом УАФ: забезпечити кваліфіковану підготовку тренерів, які працюють з групами початкової підготовки футболістів, відповідно до вимог УЄФА. Програма розрахована на 24 години і передбачає теоретичні, практичні заняття та самостійну роботу.

Система Orphus