Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині потонув чоловік

На Полтавщині потонув чоловік

Загинув мешканець Глобинського району.

Більше по це на своїй сторінці у соцмережі facebook розповів начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

«У селі Святилівка Глобинського району з річки Дніпро місцевими мешканцями вилучено тіло громадянина 1975 року народження, місцевого мешканця. Тіло загиблого для встановлення причини смерті направлено до Глобинського відділення обласного бюро СМЕ», – йдеться у повідомленні.

Довідка. Святилівка — село в Україні, у Глобинському районі Полтавської області. Населення становить 1594 осіб. Орган місцевого самоврядування — Святилівська сільська рада. День села 14 жовтня.
Розташоване в північно-західній частині району, 45 км від райцентру м. Глобине, на лівому березі Сульського лиману Кременчугського водосховища в місці впадання в неї річки Крива Руда, вище за течією якої на відстані 1 км розташовано село Крива Руда. Село з трьох сторін оточено водою.

Площа населеного пункту — 656 га.

На заході села протікає річка Крива Руда (місцева назва Рудка), яка впадає в Кременчуцьке водосховище, на сході проходить берег озера Лиман, яке живиться джерелами підземних вод. Грязь озера Лиман має лікувальні властивості.

Більшість будівель у селі цегляні, але ще залишились і глиняні хати під очеретом, які були типовими в минулому.

Система Orphus