Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На Полтавщині планують виділити 200 тисяч гривень на спорт для людей з інвалідністю

На Полтавщині планують виділити 200 тисяч гривень на спорт для людей з інвалідністю

18 лютого відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму за участі голови облради Олександр Біленького, голови комісії Олександра Алексюка, депутатів облради, заступників голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна та Катерини Рижеченко.

На засіданні обговорили проект рішення «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки».

Голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської організації “Союз осіб з інвалідністю в Україні” Сергій Чумак зазначив, що в області на 2020 рік запланували провести 13 видів змагань для осіб з інвалідністю. Оскільки саме спорт залишається чи не єдиним заняттям для людей з обмеженими можливостями.

Ми розвиваємо неоліміпійські адаптаційні види спорту, головне завдання яких є не спортивні результати, а сама участь людей з інвалідністю. Цього року запланували проведення 13 видів змагань. Важливо, щоб і область прийняла участь. Спираючись, на свій 36-річний досвід сидіння на візку, якби не спорт, я б зараз з вами не сидів. Спорт виводить багатьох людей з «чотирьох стінок» і дає їм життя”, – зазначив Сергій Чумак.

Депутати обласної ради вирішили рекомендувати збільшити фінансування на 200 тисяч гривень на розвиток спорту для осіб з інвалідністю.

Система Orphus