Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині планують розробити обласну програму щодо надання стоматологічних послуг підопічним геріатричних інтернатів

На Полтавщині планують розробити обласну програму щодо надання стоматологічних послуг підопічним геріатричних інтернатів

На комісії Полтавської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, що відбулась 25 лютого, йшлося про створення обласної програми щодо надання стоматологічних послуг підопічним геріатричних інтернатів.

Таку ініціативу ощвучила директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

У нас є гарний досвід Горбанівського пансіонату. На його базі працює геріатрична кафедра. Ми використовуємо ресурс науки і студентів, щоб вони спілкувались, обстежували пацієнтів і на практиці знали, який є контингент. Минулого року ми звернулись до стоматологічної поліклініки. Там безкоштовно обстежили всіх підопічних. Тепер  звертатимемося щодо можливості прийняття такої програми на обласні комунальні заклади, щоб продовжити надання стоматологічних послуг. Адже, в основному, до такої практики залучені студенти. Це їх виховує. І водночас ми підтримуємо здоров’я наших підопічних”, – зазначила Людмила Корнієнко.

“Пропозиція дуже гарна. Думаю, що ви разом з Департаментом охорони здоров’я розробите цю програму і підготуєте на розгляд комісії. Думаю, що всі підтримають. Бо це потрібно робити”, – запевнила голова комісії Людмила Овчаренко.

Також на постійні комісії депутати рекомендували винести на розгляд сесії питання щодо продовження контракту директору Хорольського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Павлу Грінченку на 2 роки, директору Високо-Тополянського психоневрологічного інтернату Сергію Мержі на 5 років та директору Кобеляцького психоневрологічного будинку-інтернату Мирославу Онищенку на 1 рік.

Система Orphus