Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині найбільше місцевих доріг в Україні, – Олег Синєгубов

На Полтавщині найбільше місцевих доріг в Україні, – Олег Синєгубов

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов із робочою поїздкою перебував у Лубенському районі. Очільник області представив голову райдержадміністрації та зустрівся з громадою району, головами ОТГ та місцевими депутатами.

Обговорили проблемні питання об’єднання громад, ремонтів дорожнього покриття та реформування сфери охорони здоров’я, повідомляють у Полтавській ОДА.

Серед питань, які ставили очільнику області, – соціальні гарантії учасників АТО/ООС, зокрема, оздоровлення.

Олег Синєгубов наголосив, що всі ці питання мають вирішуватися в тісній співпраці з органами місцевого самоврядування, й додав, що при ОДА буде створена рада, яка опікуватиметься питаннями  ветеранів АТО.

Хвилює громаду й будівництво мосту через Сулу в Засуллі Лубенського району.

«У вас одна теза: «Ми вам не віримо». Вас цікавить не результат, а процес. Міст починали будувати не за мого очільництва. Однак нині будівництво на контролі у влади. Тестування завершується 25 числа. Наразі маємо документи  експертної організації. Далі все передається на ДАБІ для введення мосту в експлуатацію. Це дуже відповідальна конструкція. Орієнтовно, протягом місяця маємо ввести міст в експлуатацію», – сказав  Олег Синєгубов.

Також голова облдержадміністрації розповів, що цього року в області розпочнуть роботу 29 амбулаторій. Оновлений автопарк «швидких». 165 нових автомобілів по області поступово вводять в експлуатацію. Використовуються й автомобілі, введені в експлуатацію в 2015 році. «Швидкі» оснащені найсучаснішим обладнанням. Олег Синєгубов розповів, що опрацьовують питання щодо збільшення штату диспетчерів Лубенської станції швидкої медичної допомоги для оперативного реагування на виклики.

«Ми виїздили на місце. Особлива напруга – у години пік. Тому й збільшуватимемо кількість диспетчерів на ці години, – розповів Олег Синєгубов. – Крім того, основна мета – оперативний доїзд до пацієнта. У межах міста – до 10 хвилин, за містом – до 20 хвилин. Йдеться про екстрені виклики».

Порушили під час зустрічі й питання встановлення вагових комплексів і ремонту доріг.

«В області 7800 кілометрів місцевих доріг. Це найбільший показник по Україні. 1 мільярд 318 мільйонів гривень цього року виділено на ремонт місцевих доріг. Торік було 800 мільйонів. Є пріоритети щодо автошляхів до опорних шкіл, лікарень», – зазначив Олег Синєгубов.

Система Orphus