Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині хворі психіатричного профілю та пацієнти з туберкульозом й надалі отримуватимуть необхідну допомогу, – Департамент охорони здоров’я

На Полтавщині хворі психіатричного профілю та пацієнти з туберкульозом й надалі отримуватимуть необхідну допомогу, – Департамент охорони здоров’я

Деякі засоби масової інформації, в тому числі – й полтавські регіональні, поширюють неправдиву інформацію, що начебто з 1 квітня цього року «в Україні випустять з диспансерів усіх психічно хворих і туберкульозників».

Таку і подібну інформацію спростував голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький: «Закривати медичні установи ми не збираємося. Єдине: деякі лікарні будуть об’єднувати. Там замість кількох головних лікарів буде один. Розрахунки ще йдуть, але вже на сьогодні є формула. За нею всі медзаклади фінансуватимуть».

“На Полтавщині хворі психіатричного профілю та пацієнти з туберкульозом отримуватимуть необхідну допомогу й надалі, – наголошують у Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Заступник міністра охорони здоров’я України Дмитро Луфер в інтерв’ю заявив, що фінансування є, і навіть більше, ніж у 2019 році.

«На кожного пацієнта – 7,5 тисяч на 9 місяців за готовність надавати допомогу. Загальне фінансування галузі збільшилося десь на 10%. Коли ми кажемо, що грошей не вистачить, це безпідставно».

 

Система Orphus Поделиться на fb