Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородським поліцейським розповіли як діяти при затриманні людини з підозрою на туберкульоз, ВІЛ чи гепатит “C”

Миргородським поліцейським розповіли як діяти при затриманні людини з підозрою на туберкульоз, ВІЛ чи гепатит “C”

Фахівці БО “Світло надії” провели семінар для поліцейських Миргорода “Роль поліції у залученні представників груп ризику до системи медико-соціальних послуг”.

Про це повідомляє пресслужба Миргородського відділу поліції.

Сергій Жук, керівник напрямку політики та комунікації БО “Світло надії” надав правоохоронцям інформацію про існуючі ризики ВІЛ-інфікування під час виконання професійних обов’язків та роз’яснив як необхідно діяти при затриманні людини з підозрою на туберкульоз, ВІЛ чи гепатит С. Не залишилось без уваги питання постпрофілактики у разі голкової ін’єкції та при ушкодженнях протягом затримання особи або обшуку.

Марія Бондаренко, керівниця проєктів і програм громадського здоров’я БО “Світло надії” ознайомила поліцейських з особливостями поведінки наркозалежних і визначила канали комунікації між працівниками поліції та медичними закладами з соціального супроводу споживачів ін’єкційних наркотиків.

“Захід відбувся за ініціативи Альянсу громадського здоров’я у рамках компоненту “Підвищення рівня обізнаності представників правоохоронних органів на регіональному рівні стосовно ВІЛ/СНІДу та ЗПТ”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Миргородський відділ поліції

Система Orphus