Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородська бібліотека перетворилась на медіа-кав’ярню

5 лютого Миргородська центральна районна бібліотека перетворилася на медіа-кав’ярню, в яку завітали студенти Університету III віку.

Медіа – кав’ярня – це такий неформальний простір і неформальний спосіб спілкування на актуальні теми у невимушеній атмосфері, з використанням мульти – медіа та практичних занять. Основна ідея медіа-кав’ярні – підійти до обговорення проблеми нестандартно, так, аби обговорювана тематика не лише запам’яталася учасникам, а й спонукала їх до нових пошуків, повідомляють у Миргородській міській раді.

Захід під назвою «Мій особистий простір» відбувся в рамках проєкту «Підвищення рівня медіаграмотності в Полтавській області» Полтавської філії Суспільної служби України та зібрав на дискусію підопічних Територіального центру. Провідний бібліотекар Миргородської центральної районної бібліотеки та медіа – волонтер Людмила Ігольніцина розповіла, що життя сучасної людини неможливе без використання медіа. Адже кожного дня ми дивимося телебачення, слухаємо радіо, читаємо газети і книги, користуємося інтернетом та отримуємо безліч інформації, яка, на жаль, не завжди є правдивою.

Фейкові новини, маніпуляції, пропаганда та дезінформація – усе це сьогодні має вплив на реальне життя сучасного суспільства. Найефективнішою зброєю проти цих явищ є медіаграмотність. Це вміння критично сприймати інформацію, розпізнавати обман і відповідально ставитися до її поширення. Людмила Ігольніцина запропонувала студентам Університету III віку пройти тест та визначити якому виду комунікації вони віддають більшість свого вільного часу.

Підопічні Територіального центру залишились задоволеними спілкуванням у невимушеній атмосфері за кавою, чаєм та солодощами. Вони дякували організаторам за цікавий, пізнавальний захід і надіються на подальші зустрічі.

Система Orphus