Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ми хочемо запропонувати інвесторам чітку модель співпраці, – Олег Синєгубов

Ми хочемо запропонувати інвесторам чітку модель співпраці, – Олег Синєгубов

Органи влади повинні стати партнерами для українських та іноземних бізнесменів, які виявлять бажання інвестувати в проєкти на Полтавщині. Запросити інвестора замало. Їм потрібні певні гарантії, що держава не застосує до них репресивні заходи – через правоохоронні органи чи податківців.

Про це в інтерв’ю журналістам сказав голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, повідомляють у Полтавській ОДА.

«До мене особисто були звернення підприємців, бо у них хочуть забрати чи примусити продати бізнес. Ці всі питання ми повирішували, і вже ніхто ні на кого не тисне. Але ми хочемо інвесторам запропонувати чітку модель співпраці. Якщо інвестор сюди заходить, ми повинні його супроводити, щоб він не мав проблем. Про це говорив Президент», – зазначив Олег Синєгубов.

Очільник області наголосив, що при ОДА створюють інвестиційний офіс. Це майданчик, на якому будуть презентовані всі інвестиційно привабливі теми. Починаючи від найпростішого – земельної ділянки і завершуючи ділянками під розробку родовищ від Держгеонадр. Мова також про державні підприємства, які будуть виставлені на приватизацію через Фонд держмайна.

Також при облдержадміністрації створена рада за різними напрямами. Це майданчик для спілкування з бізнесом та підприємцями.

Крім того, Олег Синєгубов зазначив, що області не проводилась інвентаризація держмайна.

«Я кажу своїм підлеглим – дайте мені перелік майна, яке у нас є, щоб подивитися, чи адекватна там орендна плата, в якому стані це майно перебуває. А мені відповідають, що не можуть надати таку інформацію, оскільки остання інвентаризація проводилася багато років тому, це близько 3,5 тисячі об’єктів. Та в якому вони стані, ми не знаємо. Коли до мене приходить директор одного з підприємств, яке виробляє хліб, і каже, що в нього немає ані бухгалтера, ані юриста, але на підприємстві вже стоїть чиясь приватна охорона, то це щонайменше неправильно. Тому ми почали ці підприємства інвентаризувати», – сказав Олег Синєгубов.

Система Orphus