Ви тут:
Суспільство 

Молодих людей зацікавила перспектива стати правоохоронцями, – Полтавський обласний центр зайнятості

Молодих людей зацікавила перспектива стати правоохоронцями, – Полтавський обласний центр зайнятості

Для якіснішої організації добору кандидатів на службу в поліції у Горішньоплавнівській міській філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій Кременчуцького відділу патрульної поліції в Полтавській області.

Про це повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Міні-ярмарок пройшов за участі представника Управління патрульної поліції Юрія Зозулі, який розповів присутнім про роботу патрульної поліції, зміни, які відбулися на етапі реформування, інноваційні підходи в її діяльності, переваги професії поліцейського тощо. Також наголосив, що однією з позитивних сторін професії є відчуття власної гідності, те, що на твоїх плечах лежить відповідальність за життя оточуючих і порядок у місті.

Співробітник поліції поінформував про наявні актуальні вакансії. Під час заходу транслювалися презентаційні відеоматеріали щодо проходження служби в патрульній поліції.

У заході взяло участь близько 20 безробітних. Молодих людей зацікавила перспектива працевлаштування на службу в поліції та ще й можливість продовжити навчання, перебуваючи на посаді, без відриву від служби.

Під час діалогу обговорені можливості служби зайнятості стосовно добору необхідних працівників з числа незайнятих трудовою діяльністю громадян.

Сторони обговорили питання організації спільних інформаційних заходів, спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних до служби в поліції; поновлення інформаційними матеріалами в центрі зайнятості куточка для розміщення оголошень про умови проходження служби в поліції, рекламно-агітаційних матеріалів тощо.

фото Полтавського обласного центру зайнятості 

Система Orphus