Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мешканка Шишак відзначила 100-річчя

Мешканка Шишак відзначила 100-річчя

Нещодавно 100 років виповнилося жительці Шишаків Ганні Гнатівні Коверді. Зі знаменною датою її  за традицією  привітали селищний голова Олександр Тутка, директор Центру надання соціальних послуг та начальник Відділу соціального забезпечення Шишацької селищної ради.

Ганна Гнатівна народилася у відомих короленківських Хатках. Мама ювілярки працювала в сільському господарстві, а тато був знаним чоботарем. У родини народилося трійко дітей: Ганна, Марія та Олексій. Найстаршій Ганнусі судилося пережити молодших сестру та брата.

Дівчинка мріяла стати вчителькою, однак закінчила лише сім класів. А далі треба було трудитися. Тяжкі роки голодоморів, війна і повоєнні роки принесли чимало лиха багатостраждальному поколінню, до якого належить Ганна Гнатівна. Не повернувся з фронту її чоловік, Іван Коверда. Залишилася лише пам’ять про нього – синочок Гриша, що народився у 1944 році.

Після війни Ганна Гнатівна перебирається у Климове, де власноруч будує для себе і сина житло. І не покладаючи рук трудиться у ланці місцевого господарства.

Так, в одвічних селянських клопотах, і промайнуло життя жінки. Доглянула брата у Хатках, а потім і сама переїхала ближче до сина та онуки. Вже півтора десятиліття мешкає у Шишаках. На жаль, кілька років тому пішов у засвіти і син Григорій.

Нині про бабусю піклується єдина онука – Ольга Григорівна Шендрик та її родина. Саме їхня щоденна увага зігріває свята та будні старенької.

Система Orphus