Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Мені соромно за своїх земляків, але частково я їх розумію, – Олександр Біленький про ситуацію у Нових Санжарах

Мені соромно за своїх земляків, але частково я їх розумію, – Олександр Біленький про ситуацію у Нових Санжарах

Про це перед початком сесії сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Мені соромно за своїх земляків. Але частково я їх розумію: коли протягом місяця з кожної “праски” лунали повідомлення про смертельний вірус, то люди налякані. До того ж утворився своєрідний інформаційний вакуум між владою і новосанжарцями. Людям треба було просто пояснити. Утворилася певна боязнь і паніка серед людей. І її результат ми спостерігали вчора та позавчора. Людям не пояснили чому евакуйованих везуть до них, у яких умовах їх будуть приймати і що це не загрожує здоров’ю жителів Нових Санжар”, – сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Та додав, що це звичайний реабілітаційний центр Національної гвардії, який знаходиться у межах населеного пункту.

“Сказати, що він закритий та ізольований – я не можу. Але там є приміщення для ізоляції, перебування людей на карантинний період. Просто людям потрібно говорити правду. Чим більше ми замовчуємо, тим більше паніки. Провокатори мають змогу сіяти сумнів серед людей”, – додав Олександр Біленький.

Голова Полтавської облради також припустив, що в сутичках у Нових Санжарах могли бути задіяні провокатори.

“Коли в скло автобусів летить каміння, то це провокації. Новосанжарці не ті люди, щоб так чинити, не той менталітет”, – зазначив Біленький.

Тому позачергова сесія, за його словами, скликається, щоб вислухати інформацію від заступника керівника МОЗ, від керівника Нацполіції у Полтавській області, аби розуміти що відбувається насправді.

Система Orphus