Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Менеджер скандального боксера з Полтавщини судитиметься з Федерацією боксу України

Менеджер скандального боксера з Полтавщини судитиметься з Федерацією боксу України

Представник Віктора Вихриста Андрій Котельник готовий подати в суд на Федерацію боксу України.

Про це повідомляє Klitschko-brothers.com.

Котельник готовий подати в суд на Федерацію боксу України, через те що його товариша позбавлять стипендії міської ради і відберуть квартиру через перехід у професійний бокс.

“Керівництво ФБУ на чолі з Володимиром Продивусом ніяк не можуть позбутися від спадщини Радянського Союзу – “совка”. Свою “совковість” федерація демонструє з лякаючою регулярністю. Це безпідставне бажання контролювати професійний бокс в Україні. Я з юристами готую позов до суду на федерацію боксу. Вважаю, що зараз в ФБУ працюють популісти і дилетанти. І їх час роботи підходить до свого логічного завершення”, – заявив Котельник.

Через перехід у професіонали 27-річному Віктору Вихристу доведеться відмовитися від виступу на Олімпіаді-2020 в Токіо. Боксер отримав від держави квартиру за умови, що 10 років буде тренувати дітей в дитячо-юнацькій спортивній школі, а також представлятиме Кременчук на національних і міжнародних турнірах.

У ФБУ вирішили дискваліфікувати на 3 роки Олександра Ляхового та менеджера боксера – Андрія Котельника, який є колишнім чемпіоном світу серед професіоналів у напівсередній вазі (до 63,5 кг).

Система Orphus