Меморіал Макарова: полтавці зупинилися за крок до перемоги

“Олімпія” із Савинців у вирішальному матчі програли “Джуніорсу” 0:1.

Як розповіли у клубі з Полтавщини, все найцікавіше у протистоянні відбулося ще у першому таймі. Вже на 7-й хвилині зустрічі суперники полтавців відкрили рахунок завдяки голу Олександра Апанчука, який обіграв на противоході двох гравців “Олімпії”.

Цікаво, що вже через хвилину “Джуніорс” опинилися у меншості через пряме вилучення за фол останньої надії Артема Науменка. Граючи більшість часу у більшості, “олімпійці” так і не спромоглися зрівняти рахунок — 0:1.

​Олімпія Савинці: стартовий склад
Казаков, Тарганчук, Радченко, Фабунмі, Богомаз, Кірпіченко, Рудченко, Кунєв, Субочев, Ковтун, Малик.