Меморіал Макарова: “Олімпія” (Савинці) – “Джуніорс” (наживо)

На навчально-тренувальній базі київського “Динамо” за участі представників Полтавщини відбудеться вирішальний матч турніру.

Початок — 12:30.

Як повідомляє “Київщина футбольна”, у півфіналі полтавці перемогли “Кудрівку”. Суперники клубу з Полтавщини” провела перший тайм у красивому пориві — розмашисто, комбінаційно, цілеспрямовано. Шарило забив, він же та Грищенко змарнували ще кілька чудових нагод. І навіть дивовижний самостріл Кубенка — ірпінець у жорсткій протидії наполегливому Ковтуну могутнім ударом струсонув сітку за спиною Сабатюка — нічого не змінив у перебігу подій. Однак по перерві гості з Полтавщини доволі швидко забили двічі і перевернули все з ніг на голову. Субочев майстерно виконав штрафний, закрутивши м’яча над живою стінкою метрів з вісімнадцяти, а Стрельцов обернув на гол одинадцятиметровий. Під кінець зустрічі Кунєв, який до цього заробив результативні штрафні та пенальті, уміло використав передачу Стрельцова і довів рахунок до розгромного.

Футбольна команда з с. Савинці Миргородського району була створена в 1976 році на базі колгоспу «Більшовик», який очолювала Галина Павлівна Яремко. Через відсутність власного футбольного поля, яке б відповідало стандартам для проведення змагань місцевого рівня, колектив проводив поєдинки в сусідньому селі — Зеленому Куті. Він являв собою структурний підрозділ названого колгоспу.
«Олімпія» кілька років поспіль вигравала першість Миргородського району Полтавської області, ставала призером обласних турнірів серед сільських колективів фізкультури. З початком Перебудови в 1985 році ця футбольна дружина на цілу чверть століття припинила своє існування.
Поки в 2011 році керівник господарства ТОВ «Савинці» Тетяна Михайлівна Ситник не відновила футбольний колектив.

У 2014 році команда дійшла до фіналу Кубка Полтавської області, в якому переграла ФК «Нове Життя» (с. Андріївка) з рахунком 2:1.
У 2015 році ФК «Олімпія» виграла Кубок Полтавської області та посіла третє місце в Чемпіонаті Полтавської області.
Меморіал Олега Макарова — щорічний зимовий турнір з футболу, заснований на честь відомого українського футболіста та тренера Олега Макарова. Проводиться з 1996 року під егідою Київської обласної федерації футболу. Ідея проведення змагань належить колишньому очільнику КОФФ Миколі Кірсанову.