Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

“Мапа комерційного обліку” покаже, скільки тепла знадобилось на опалення вашого будинку у січні, – “Полтаватеплоенерго”

“Мапа комерційного обліку” покаже, скільки тепла знадобилось на опалення вашого будинку у січні, – “Полтаватеплоенерго”

Цьогорічний січень не здивував сильними морозами та снігопадами. Середньомісячна температура зовнішнього повітря, за даними Полтавського обласного гідрометеорологічного центру, становила -0,1°С і більш ніж на 4°С перевищувала норму для нашої кліматичної зони. Порівняно з минулорічним січнем, коли стовпчики термометрів у середньому за місяць показували -5,2°С, цей січень не був надто морозним.

Температура повітря коливалася від максимальної позначки в +5,5°С до мінімальної в -6,8°С. Однак порівняно з теплим початком зими, коли середньомісячна температура грудня становила +2,1°С, січень був відчутно холоднішим. А отже, і на опалення осель споживачів послуг «Полтаватеплоенерго» знадобилося більше теплової енергії. Щоб дізнатися, скільки тепла отримала ваша багатоповерхівка в січні, скористайтеся он-лайн сервісом «Мапа комерційного обліку» офіційного сайту підприємства. У ньому знайдете оновлену адресну інформацію про теплоспоживання житлового фонду Полтави, а також Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви, де підприємство надає послуги, за підсумками першого місяця року.

Скільки тепла спожили мешканці багатоповерхівок з будинковими тепловими лічильниками?

Кількість полтавців, які розраховуються за фактично спожиту теплову енергію, що використовувалась на опалення їхніх багатоповерхівок і обліковувалась будинковими лічильниками, ще в минулому опалювальному періоді досягла позначки в 95%. Саме їм насамперед буде корисно зазирнути в цілодобовий он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку», щоб дізнатися, скільки тепла надійшло до їхніх будинків.

Традиційно «Мапа комерційного обліку» містить адресну інформацію про кожну багатоповерхівку, мешканцям якої «Полтаватеплоенерго» надає послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води. Якщо в будинку встановлений комерційний (будинковий) вузол обліку теплової енергії, то в інформаційному блоці про нього будуть відображені такі відомості: дати зняття попередніх та поточних показників приладу обліку, самі показники, загальна площа житлових приміщень у будинку, обсяг споживання теплової енергії і питоме споживання (кількість теплової енергії, що прийшлася на 1 кв. м опалювальної площі).

Для споживачів найбільш корисною величиною є питоме споживання, адже саме цей показник дає можливість оцінити орієнтовну вартість послуги з централізованого опалення в розрахунковому періоді та порівняти теплоспоживання з іншими схожими житловими будинками.

Мешканцям житлових багатоповерхівок, збудованих і введених в експлуатацію після 2000-х років (де, крім будинкового теплового лічильника, наявна технічна можливість встановити індивідуальні (квартирні) лічильники теплової енергії), нагадуємо: на мапі для ваших житлових будинків відображені тільки показники будинкового приладу обліку тепла і часові рамки їх зняття.

Якщо ж у багатоповерхівці, де мешкає споживач, будинковий лічильник теплової енергії поки що не встановлений, нарахування за послуги підприємства він може побачити в «Особистому кабінеті споживача», який також функціонує цілодобово. 

Як відшукати адресну інформацію на «Мапі комерційного обліку»?

Інтерфейс сервісу максимально простий та інтуїтивно зрозумілий для будь-якого користувача. Щоб знайти свій будинок, достатньо вибрати в полі «Місто» свій населений пункт. У полі «Вулиця» необхідно почати вводити назву вулиці — і за мить з’явиться список вулиць, які починаються на схожі буквосполучення, з якого слід обрати відповідну назву. Залишається так само знайти в списку, що випадає, свій номер будинку (і номер вводу чи корпусу, якщо такий є). Клікнувши на «Показати», користувач побачить усю актуальну інформацію щодо обраної багатоповерхівки.

ФОТО: Полтавщина

Система Orphus