Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Люди, які сплять добре, – успішні в кар’єрі

Люди, які сплять добре, – успішні в кар’єрі

Амбітні люди досить часто не висипаються, адже витрачають всі сили і час на просування по кар’єрних сходах. Дослідження показало хибність подібної тактики.

Якщо ви хочете досягти максимальних успіхів у роботі та особистому житті, а додатково ще і зміцнити здоров’я, то вам треба висипатися. Дослідження за участю більше 1 000 осіб показало, що адекватний сон (7-8 годин на день) безпосередньо пов’язаний з виконанням цілого ряду завдань, які часто ставлять перед собою люди. серед них: накопичення грошей, здорове харчування, фізична форма, навчання новим навичкам, регулярне читання, відмова від шкідливих звичок, подорожі, кар’єрний успіх, пише zdorovia.com.ua

В середньому, адекватний сон в два рази підвищував шанси на кар’єрний успіх, ніж дефіцит сну. Які отримують достатній відпочинок люди на 30% частіше досягали будь-яких поставлених перед собою цілей, ніж ті, хто не висипався. Здоровий сон знижував стрес, заспокоював, насичував необхідною енергією, посилював роботу мозку і здатності до вирішення складних завдань, підвищував настрій, гальмував старіння, зміцнював пам’ять і уважність. Хронічний недосип надавав протилежний вплив.

Більш того, недосип досить часто був пов’язаний з прокрастинація – схильністю до постійного відкладання навіть важливих і термінових справ, що призводить до життєвих проблем і болючим психологічних ефектів. І коли регулярно не висипається люди скаржилися на брак часу для сну, детальний аналіз їх денний діяльності показував невміння планувати і хронічне розбазарювання того самого часу на безліч непотрібних дрібних справ.

Система Orphus