Ліга Європи: “Шахтар” у неймовірному матчі переграв “Бенфіку” та пройшов до чвертьфіналу

Українці завдали клопоту своїм вболівальникам, однак зуміли пройти до наступного раунду.

Як розповіли в “Українській правді”, тиждень тому донеччани вдома перемогли 2:1, тому саме “гірники” вважалися фаворитами протистояння. Вже на дев`ятій хвилині після удару Піцци з лінії штрафного у кут воріт, господарі поля повели в рахунку 1:0.

“Шахтар” відповів доволі швидко. Через три хвилини після прострілу з флангу Додо Рубен Діаш у боротьбі з Жуніором Мораєсом забиває у власні ворота – 1:1.

На 20-й хвилині після удару Ісмаїлі з кута воротарського майданчика м`яч влучає у штангу.

На 36-й хвилині “Бенфіка” знову виходить вперед. Після подачі кутового Діаш перестрибнув Миколу Матвієнка і ударом головою пробивав Андрія П`ятова – 2:1.

Старт другого тайму “Шахтар” також провалив. Матвієнко начудив із поперечною передачею на П`ятова, і Дієго Соуза пасує на вільного Рафу Сільву, котрий ударом у верхній кут воріт робить рахунок 3:1.

Але знову довго святкувати гол португальцям не вдалося. На 49-й хвилині після подачі кутового Тарас Степаненко ударом головою робить рахунок 3:2, і це вже прохідний бал для “Шахтаря”.

Надалі “Бенфіка” атакувала, била по воротах, але “Шахтар” уже піймав свій результат і гру.

На 71-й хвилині після удару Алана Патріка з 18 метрів “Шахтар” зрівнює рахунок у матчі – 3:3.