Ви тут:
Спорт Суспільство 

Легка атлетика: у Польщі весь п’єдестал зайняли українки

Легка атлетика: у Польщі весь п’єдестал зайняли українки

Вперше у міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту у Банській Бистриці весь «жіночий» п’єдестал зайняли спортсменки з однієї країни.

Як розповіли у Федерації легкої атлетики, цю сторінку в історію турніру Banskobystricka Latka вписали українки.

Ярослава Магучіх виграла змагання з результатом 1,96 м. Після цього вона виконала три спроби на висоті 2,00 метри, але попри те, що третя з них була близькою до успіху, планка цього разу не встояла.

Ірина Геращенко і Юлія Левченко настрибали по 1,93 м, але Геращенко зробила це з першої спроби і стала другою, а Левченко висота підкорилася з третьої спроби і вона третя.

«Чудово, що у нашому календарі є такі змагання. Покриття тут дещо відрізняється від того, яке саме на легкоатлетичних аренах. Ярослава ще дуже молода і у неї поки що немає досвіду змагатися на ньому. Сьогодні було досить багато технічних помилок.

Спробувати позмагатися в інших умовах піде на користь її зростанню як стрибунки у висоту світового рівня. Після ейфорії у Карлсруе і світового юніорського рекорду там добре зрозуміти, що у нас є величезний запас для вдосконалення і для того, щоб бути стабільнішими у результатах.

З іншого боку, Ярослава показала свої найкращі спортивні якості у боротьбі зі своїми основними суперницями. Ми зробимо максимум від нас залежного, щоб стрибати вище уже цього зимового сезону», – сказала в коментарі EMENews Тетяна Степанова, тренер Ярослави Магучіх.

Фото – Федерації легкої атлетики України.

Система Orphus Поделиться на fb