Легка атлетика: полтавець візьме участь у чемпіонаті світу серед ветеранів

Члени виконкому ФЛАУ затвердили склад збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні у категорії «Мастерс».

Як розповіли у Федерації легкої атлетики України, змагання 15-22 березня прийматиме Брага (Португалія).

Полтавщину представить Олег Федорко, який позмагається у стрибках в довжину (Ч 65+).

Нагадаємо, у 2017 році Олег Федорко став чемпіоном світу в приміщенні серед ветеранів, а також встановив світовий рекорд в приміщенні зі стрибків у висоту у віковій категорії 60+. У 2018 році він вже двічі поліпшив свій рекорд: спочатку в січні переміг на відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів (1,76 м), а потім виграв золоту медаль на чемпіонаті Європи в приміщенні серед ветеранів (1,78 м ), який проходить в Мадриді.