Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Квартиру залишать: скандальний полтавський боксер прокоментував свій перехід у професіонали

Квартиру залишать: скандальний полтавський боксер прокоментував свій перехід у професіонали

Віктор Вихрист прокоментував скандал з Федерацією боксу України.

Як повідомляє 24 спорт, між боксером та ФБУ виник конфлікт після того, як Віктор перейшов у професіонали.

“Будучи другим номером, розумів, що є велика конкуренція, і Одеська федерація налаштована, щоб їх представник поїхав на ліцензійні турніри. В такій ситуації було багато ризиків, час іде, а мені хочеться досягати успіху, ставати кимось і розвиватись. А бути запасним варіантом я не хотів.
Особисто я нікому не повідомляв – це правда. Хочу бути максимально коректним і казати як є. Про це їм повідомив мій менеджер Андрій Котельник і тренер Олександр Ляховий. Наставник повідомив головному тренеру збірної (Леонід Лоївський – прим. авт.), а Котельник – Донатасу Піскуну (виконавчий директор Федерації боксу України – прим. авт.). За скільки саме часу, я не скажу, бо не пам’ятаю точно”, – розповів боксер.

За словами Вихриста, 14 лютого він зустрічався з міським головою.

“Після розмови прийшли до рішення, що мені залишають квартиру. Умова, що я буду приписаний тут 10 років і представлятиму місто і країну на професійному рівні. Я люблю своє місто, тут мій тренер, моя сім’я, батьки і я хочу представляти своє рідне місто”, – продовжує спортсмен.

Віктор Вікторович Вихрист (нар. 3 червня 1992, Світловодськ, Кіровоградська область) — український боксер-любитель. Чемпіон Європи (2017), багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату України (2013, 2014, 2015, 2016). Заслужений майстер спорту України.

Система Orphus