Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Культура підприємництва та інновацій: МОН уклало меморандум із UNIT.City

Культура підприємництва та інновацій: МОН уклало меморандум із UNIT.City

Учні, науковці та всі інші, хто вивчає інновації, отримають більше можливостей для розвитку стартапів та підприємництва в Україні. Для цього вони зможуть використовувати ресурси інноваційного парку UNIT.City.

Відповідний меморандум підписала Міністерка освіти і науки Ганна Новосад із СЕО компанії Домініком Піоте та керуючим партнером Костянтином Євтушенко 24 лютого, повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

“Для нас дуже важливо розширювати коло партнерів, готових разом із нами робити реальні дії для розвитку інновацій та підприємництва серед молоді. Зараз, розпочавши роботу з UNIT.City, ми отримуємо ще одного партнера для співпраці. Зі свого боку ми допомагатимемо та сприятиме всім активностям, пов’язаним із освітньою сферою”, – зазначила Ганна Новосад.

Документ передбачає спільну організацію різних заходів. Вони мають підвищити обізнаність про сучасні інформаційні технології, підприємницьку культуру, стартап-екосистему тощо.

“Для UNIT.City дуже важливо підтримувати зв’язок з академічним середовищем і з Міністерством освіти і науки України, оскільки ми запроваджуємо новітні системи освіти, які тестуємо в рамках UNIT.City. Освіта, що базується на інноваціях та технологіях, є центром усього, що ми робимо. Сьогодні 37% нашої території віддано освітнім проєктам. Ми вже маємо досвід надання підтримки державному сектору. Саме тут розташований Український Стартап Фонд, що успішно реалізує державну політику у напрямі інновацій. Міністерство може розраховувати на нас як у межах нашої експертизи, так і в межах нашої постійної роботи на благо побудови нової української освіти”, – підкреслив Костянтин Євтушенко.

Партнери ділитимуться досвідом, як навчати школярів підприємництву, інноваційному мисленню та гнучким навичкам. Крім того, в межах співробітництва вони вдосконалюватимуть українське законодавство в цій сфері.

Серед інших напрямів співпраці – підтримка партнерства з міжнародними організаціями, що готові сприяти розвитку інноваційної діяльності та підприємництва в Україні.

Система Orphus