Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук реалізовуватиме три субпроєкти «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» Європейського інвестиційного банку

Кременчук реалізовуватиме три субпроєкти «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» Європейського інвестиційного банку

Робоча група для супроводу субпроєктів «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» Європейського інвестиційного банку, що створена у Кременчуці під головуванням заступника міського голови Дмитра Кравченка, на своєму першому засіданні розглянула та погодила Плани соціального менеджменту кінцевих бенефіціарів КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» та КГЖЕП «Автозаводське» з реалізації субпроєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Також обрала з числа членів Робочої групи відповідальних виконавців: спеціаліста по зв’язкам з громадськістю та зацікавленими сторонами, спеціаліста по роботі з пропозиціями та скаргами, спеціаліста з екологічного та соціального моніторингу реалізації субпроєктів, спеціаліста з управління ризиками та сформувала моніторингову групу з реалізації субпроєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

На засіданні, окрім членів групи, були присутні перший заступник міського голови Володимир Пелипенко та експерти групи технічної підтримки ПРООН у складі спеціаліста ПРООН із закупівель та фінансів Дмитра Орлова, спеціаліста ПРООН з інженерних питань Володимира Миронова та ключового експерта ПРООН з залучення зацікавлених сторін Всеволода Яковлєва.

Еексперти групи технічної підтримки ПРООН презентували плани соціального менеджменту, довели присутнім основні вимоги Європейського інвестиційного банку при реалізації суброєктів, та окреслили завдання, над якими працюватиме робоча група.

Нагадаємо, що Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України надав Україні довгостроковий кредит на суму 200 млн євро із низькими відсотками. Кошти позики направлені на відновлення ключових об’єктів інфраструктури на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей; в сусідніх – Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях; а також Київській, Одеській, Полтавській та Херсонській областях, з великим напливом внутрішньо переміщених осіб.

«Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» Європейського інвестиційного банку спеціально розроблена з метою допомогти жителям Східної України, включаючи тисячі тимчасово переміщених осіб, вирішувати складні проблеми, з якими вони стикаються в результаті збройного конфлікту, покращити рівень життя людей, а саме: умови проживання, охорону здоров’я та освіту. І це переконливий доказ того, що Україна, як пріоритетний партнер ЄС, може отримати велику користь від підтримки і фінансування ЄС.

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області запропонував на участь у конкурсному відборі три субпроєкти, які були відібрані та затверджені на засіданні Кабінету Міністрів України до фінансування за рахунок коштів позики ЄІБ : «Реконструкція будівель стаціонару (літ. «А») та госпблоку (літ. «Б, В») «Шкіряно-венерологічного диспансеру» під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів за адресою: вул. І. Приходька, 5, м. Кременчук, Полтавська область», «Реконструкція нежитлового приміщення під житлові квартири за адресою:вул..Східна, 20 в місті Кременчуці Полтавської області» та «Реконструкція нежитлового приміщення під житлові квартири (без зміни геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані) за адресою:вул..Молодіжна, 5 в місті Кременчуці Полтавської області». Наразі дані проєкти готуються до проведення тендерних процедур. Кошти на їх реалізацію будуть використані частково з міського і левова частка з державного бюджету за рахунок коштів позики Європейського інвестиційного банку.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus