Ви тут:
Суспільство Україна 

Кожна друга пісня в радіоефірі звучить українською, – Нацрада

Кожна друга пісня в радіоефірі звучить українською, – Нацрада

Заступник голови Національної ради Уляна Фещук і член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський оприлюднили результати моніторингу, проведеного регуляторним органом, щодо звучання в ефірі радіостанцій україномовних пісень і частки ведення передач державною мовою.

Його дані свідчать про те, що свідчать про те, що кожна друга пісня в ефірі регіональних і місцевих FM-радіостанцій звучить українською.

Загалом середній показник звучання пісень державною мовою становить 52%, що на  17 відсоткових пунктів перевищує визначену законом квоту. Порівняно з попереднім 2018 роком частка україномовних пісень зросла на 5 відсоткових пунктів, повідомив Сергій Костинський.

У 10-ти областях України середній показник обсягу україномовних пісень перевищив 50%, проте Полтавської у переліку немає. Минулого року радіостанції в областях все частіше ставили в ротацію україномовні пісні, завдяки цьому ці регіони покращили свої позиції у рейтингу. Найбільша динаміка зростання обсягу україномовних пісень спостерігалася у 8-ми областях України. 

Система Orphus