Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Котелевські рятувальники розповіли громадянам як уникнути пожежі в помешканні

Котелевські рятувальники розповіли громадянам як уникнути пожежі в помешканні

Котелевські рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями Котелевського району.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Під час спілкування з громадянами рятувальники розповіли статистику пожеж в районі, основні причини виникнення пожеж в житловому секторі на наслідки надзвичайних подій. Також, фахівці Служби порятунку “101” нагадували правила пожежної безпеки у побуті, роз’яснювали як діяти у разі виникнення загоряння чи сильного задимлення. Крім того, рятувальники надавали рекомендації як покращити протипожежний стан помешкань та вручали тематичні листівки.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області наголошує, що не можна залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям, користуватися печами, які мають тріщини, розміщати паливо й інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором. Також, сушити й складати на печах одяг, використовувати для опалення дрова, довжина яких перевищує розміри топки, використовувати вентиляційні та газові канали як димоходи, закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів.

“Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Також, слідкуйте за справністю електричних мереж. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях. У разі виникнення пожежі не зволікайте, а відразу телефонуйте за номером 101”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ ДСНС в Полтавській області.

Система Orphus