Ви тут:
Культура Суспільство 

Конкурс «Ше.Пісня» запрошує глядачів обрати переможців конкурсу

Конкурс «Ше.Пісня» запрошує глядачів обрати переможців конкурсу

Вже п’ятий рік з усієї України надходять заявки учасників Всеукраїнського конкурсу пісень на слова Тараса Шевченка «Ше.Пісня». Вже вп’яте журі та глядачі визначають долю переможців, обираючи найкращі авторські композиції.

23 лютого організатори конкурсу відкрили голосування на каналі YouTubе, де кожен бажаючий може обрати свого переможця. Потрібно лише пройти за посиланням, передивитися запропоновані відео та поставити «вподобайку» тим, хто сподобалися найбільше. Кожен глядач може голосувати за декілька композицій. Голосування буде завершене 29 лютого опівночі. 

На конкурс було надіслано 39 заявок з усієї України. Учасники представляють Івано-франківську область, Миколаїв, Старобільськ Луганської області,  Київ та Київщину, Черкащину (є навіть заявка із села Моринці, де народився Шевченко), Хмельниччину, Дрогобич, Львівщину, Чернігів, Житомир, Тернопіль. 

В журі конкурсу цього року входять Сергій Фоменко (фронтмен гурту «Мандри»), Ярослав Джусь (засновник гурту «Шпилясті кобзарі»),  Дмитро Добрий-Вечір (фронтмен гурту «Вій») та Юлія Капшученко-Шумейко (засновниця фестивалю «Ше.Fest»). 

Третього березня ми оприлюднимо фіналістів «Ше.Пісні», а кульмінацією стане гала-концерт конкурсу із врученням нагород і святкуванням дня народження Тараса Шевченка. Свято відбудеться 9 березня о 17.00 в Будинку Письменників за адресою: Київ, вул. Банкова-2. 

За роки існування конкурсу через нього пройшло багато учасників – як аматорів, так і професіоналів, серед яких є відомі українцям виконавці та гурти. До речі, у 2016 році переможцем «Ше.Пісні» став гурт Go-A, який нещодавно виборов право представляти нашу країну на Євробаченні.

Система Orphus