Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда Полтавщини – серед призерів Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів із енергоефективності «Енергія і середовище»

Команда Полтавщини – серед призерів Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів із енергоефективності «Енергія і середовище»

Команда Полтавської області у складі учнів Дмитрівської сільської ради, м. Горішні Плавні, Глобинського району та м. Кременчука взяла участь у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище». Конкурс проходив під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!» у Києві.

Національний тур конкурсу проводився у формі стендових доповідей, розповіли у Департаменті освіти та науки Полтавської ОДА.

За підсумками роботи журі Хайчіна Марина, Ширяєв Ярослав, студенти 2 курсу Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука з авторським проєктом мультфільм «Паралелі», виконаного за допомогою 3D технік, здобули ІІ місце в номінації «Пропаганда енергоефективності».

Аніщенко Дар’я, учениця 9 класу Дмитрівської середньої школи І-ІІІ ступенів захистила проєкт «Встановлення сонячної електростанції на даху Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів» і посіла ІІІ місце.

Призери конкурсу були нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Вихованців екологічного клубу «Комек», учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради, та Євтушенко Тіну – ученицю 8 класу Гриньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В. Лисенка Глобинського району нагородили – грамотами за участь у конкурсі.

Конкурс «Енергія і середовище» проводиться спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус-Україна» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної екологічної ради України, Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви та бізнес-структур, із метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської, студентської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності, раціонального природокористування і використання ресурсів.

фото Полтавська ОДА

Система Orphus