Ви тут:
Суспільство Україна 

Книжка Поклонської «про кримську весну» не рекомендована до ввезення в Україну

Книжка Поклонської «про кримську весну» не рекомендована до ввезення в Україну

Державний комітет з телебачення і радіомовлення України вніс книжку «Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст» депутата Держдуми Росії від анексованого Криму, колишнього російського прокурора півострова Наталії Поклонської до переліку видань, які не рекомендують для ввезення в Україну.

Перелік з’явився на сайті Держтелерадіо, пише Читомо.

Книжка «Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст» була написана Наталією Поклонською в співавторстві з її чоловіком Іваном Соловйовим і вийшла у видавництві «Проспект». Раніше в перелік «не рекомендованих» внесли іншу книжку Наталії Поклонської — «Відданість Вірі й Батьківщині». 

Станом на лютий 2019 року перелік «книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини» містить 217 назв. З них 204 – видані в Росії, 3 – у Криму, 5 – в Україні, 2 – в ОРЛДО. 

Раніше повідомляли, що Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив ТОВ «Якабу трейд» у видачі дозволу на ввезення певної видавничої продукції, що виготовлена в Росії і містить ознаки пропаганди держави-агресора.

Система Orphus