Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Хвороби, викликані малорухливим способом життя, назвали лікарі

Хвороби, викликані малорухливим способом життя, назвали лікарі

На жаль, малорухливий спосіб життя став поширеним явищем, якому піддаються все більше людей. Але ось чим він небезпечний, передає comments.ua.

Ожиріння

Насамперед, неправильний спосіб життя може вплинути на вашу фігуру. Недолік фізичної активності і неправильне харчування – основні фактори, які призводять до різкого збільшення ваги. Якщо не вживати ніяких заходів, накопичення жиру в організмі загрожує небезпечними захворюваннями.

Проблеми з хребтом

Якщо велику частину дня ви проводите в сидячому положенні, ваш хребет зазнає серйозного навантаження. Через це з’являються проблеми зі спиною, а болі в області шиї і плечей турбують все частіше і частіше. Такі симптоми можуть призвести до викривлення хребта і навіть до захворювання диска.

Діабет

Малорухливий спосіб життя, який супроводжується неправильним харчуванням, з часом може стати причиною розвитку одного з найбільш серйозних захворювань – діабету другого типу. Нехтування здоров’ям призводить до підвищення рівня глюкози в крові, а також до небезпечного збільшення резистентності до інсуліну.

Гіпертонія

Ще одне захворювання, яке може бути викликане сидячим способом життя. Підвищений артеріальний тиск негативно впливає на самопочуття в цілому, а симптоми гіпертонії можуть призвести до проблем з серцево-судинною системою.

Варикоз

Коли людина тривалий час перебуває в нерухомому положенні, литкові м’язи і м’язи стоп не працюють належним чином, через що починається ослаблення тонусу судин і застій крові. І якщо раніше від цього страждали в основному представники “стоячих” професій, то з появою комп’ютерів гіподинамія стала глобальною проблемою.

фото www.freepik.com

Система Orphus