Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Катерина Рижеченко привітала зі сторічним ювілеєм жительку Лубен

Катерина Рижеченко привітала зі сторічним ювілеєм жительку Лубен

20 лютого відзначила 100-річний ювілей Ганна Клиша, учасник бойових дій, ветеран праці Полтавської дирекції залізничних перевезень.

Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко привітала з днем народження довгожительку Лубен, повідомляють у Полтавській ОДА.

«Дуже рада вітати Вас з ювілеєм. Здоров’я Вам, невичерпної енергії та небайдужих людей поряд», – сказала Катерина Рижеченко.

Ганна Гаврилівна була рада гостям, розповіла про своє життя та поділилася секретами довголіття.

«Я ніколи не думала, що доживу до таких років. Брат загинув під час війни, батьки до 70 років дожили, нема у нас у родині довгожителів, – сказала Ганна Гаврилівна. – 15 років пропрацювала на залізниці, жили з чоловіком біля лісу, на свіжому повітрі, може, тому й тримаюся. А ще головне – не сидіти на місці, життя – то рух».

По господарству Ганні Гаврилівні допомагає сусідка, син часто приїздить із Києва. Має 4 онуків та 3 правнуків.

Нелегка доля випала жінці: голод, війна, тяжка праця у роки розбудови. Та вона на життя не скаржиться. Не зважаючи на свій поважний вік, найстарша жителька Лубен читає без окулярів газету, цікавиться подіями в країні, до деталей пам’ятає дитячі роки.

Коли Катерина Рижеченко поцікавилася, чим може допомогти ювілярці, Ганна Гаврилівна запевнила, що має все необхідне: «Поряд зі мною завжди уважні сусіди, рідні, то чого ж ще треба для щастя?! Хіба, що здоров’я!».

 

Фото: http://www.adm-pl.gov.ua

Система Orphus