Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Інвентаризація земель та Стратегія розвитку області: засідання комісії облради з питань аграрної політики

Інвентаризація земель та Стратегія розвитку області: засідання комісії облради з питань аграрної політики

У Полтавській облраді відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин під головуванням депутата облради Валерія Капленка.

У засіданні взяли участь перший заступник голови Полтавської облради Євген Холод та заступник голови облради Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков. 

 

До порядку денного внесли 11 питань.

Про уточнення показників обласного бюджету доповів директор Департаменту фінансів Павло Кропивка. 

Зокрема, за рахунок залишків коштів на початок року пропонується збільшити видатки обласного бюджету на 589 млн грн. 

 

Заслухали інформацію про стан виплати орендної плати за використання земель власникам земельних часток (паїв) у 2019 році та про виконання у 2019 році обласної Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року. За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, у минулому році для фінансування заходів Прогами з обласного бюджету було виділено та освоєно 11,8 млн грн.

Комісія взяла до відома звіт про виконання Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року в частині розвитку сільських територій за підсумками 2019 року. Зокрема, у минулому році було впроваджено інвестиційних проєктів майже на 2 млрд  і створено 160 робочих місць, зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

Комісія також підтримала звернення Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату щодо погодження технічної документації із землеустрою з об’єднання земельних ділянок для ведення підсобного сільського господарства, які розташовані за межами населених пунктів і перебувають в постійному користуванні Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату та заслухала план заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-23 роки.

Заступник начальника – начальник управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Алла Косик поінформувала щодо виплати орендної плати за використання земель власникам земельних часток (паїв) у 2019 році, виконання рекомендацій профільної комісії щодо проведення інвентаризації земель та розпорядження полезахисними лісовими смугами.

Система Orphus