Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Головний тренер “Ворскли” прокоментував впровадження VAR в УПЛ

Головний тренер “Ворскли” прокоментував впровадження VAR в УПЛ

Юрій Максимов вважає, що нововведення покращать роботу арбітрів.

Про це він розповів журналістам ТРК “Футбол”.

«Тільки позитивно ставлюся. Пара хвилин, а іноді і менше хвилини, нічого не вирішують, а справедливість восторжествує. Це правильно. Приємно, що це тепер є в Україні.
Суддя може не побачити моменти в гущі подій, прийме рішення. А люди переглянуть – це дуже добре. Це допоможе виправити помилки арбітрів – впевнений на 200%», – зізнався тренер.

Нагадаємо, перший офіційний матч “Ворскли” ввійде до історії українського футболу. 2 лютого на матчі між київським “Динамо” та полтавською “Ворсклою” використають відеосистему допомоги арбітрам VAR.

“Після того як «Динамо» й «Ворскла» узгодили між собою, що їхня зустріч у 19-му турі відбудеться не 23 лютого, як планувалося спочатку, а 22-го, можна говорити про те, що саме цей матч стане першим, історичним поєдинком УПЛ, на якому буде застосовано систему VAR”, – розповів віце-президент УАФ Олег Протасов.

Система відеодопомоги арбітрам (англ. Video assistant referee), скорочено VAR або відеопомічник арбітра — технологія у футболі, що дозволяє головному арбітру приймати рішення в спірних моментах матчу за допомогою відеоповторів. Офіційно включена в Правила гри в футбол в 2018 році після серії випробувань на міжнародних турнірах.

Система Orphus