Ви тут:
Суспільство Україна 

Голова СБУ та представники “Атлантичної Ради” США обговорили питання безпеки

Голова СБУ та представники “Атлантичної Ради” США обговорили питання безпеки

Голова Служби безпеки України Іван Баканов провів зустріч з делегацією представників “Атлантичної Ради” у складі провідних аналітиків США та фахівців з питань зовнішньої політики та безпеки.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

У ході зустрічі сторони обговорили бачення шляхів зміцнення двосторонніх відносин та напрямки взаємовигідної співпраці між двома країнами, зокрема, у контексті протидії гібридним загрозам з боку Росії.

Американська сторона вкотре наголосила на неухильній підтримці суверенітету і територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах, незворотності обраного шляху внутрішніх реформ на основі європейських та євроатлантичних цінностей. На думку представників США, сильна і реформована Україна є запорукою та важливим елементом європейської безпеки.

Окрема увага під час бесіди була приділена реформуванню безпекового сектора України, ключовим напрямком якого є реформа Служби безпеки України та ухвалення нового законодавства про її діяльність.

“Ми вже розпочали перехід до нових принципів роботи спецслужби, а новий закон “Про Службу безпеки України” закріпить їх остаточно. У цьому процесі реформування досвід і підтримка міжнародних партнерів є важливими для нас”, ‒ зазначив Іван Баканов.

“Голова Служби та Представники “Атлантичної Ради” погодилися продовжувати та поглиблювати високий рівень співпраці, який вже існує між сторонами і є важливим доробком у протидії загрозам, що стоять перед двома країнами”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБ України

Система Orphus