Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова Полтавської облради прокоментував “провальні” голосування депутатів

Голова Полтавської облради прокоментував “провальні” голосування депутатів

Після засідання тридцять першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував голосування колег-депутатів щодо непідтримання Плану заходів Стратегії розвитку Полтавської області та питань надання дозволів комунальним підприємствам на отримання кредитів.

Зокрема, щодо першого “провального” голосування, то його голова Полтавської облради пов’язує з тим, що “депутати частково сплутали поняття самої програми та фізичного виділення коштів”. Він зауважив, що депутати критично поставилися до самого питання щодо аеропорту, яке значиться у Стратегії.

“У нас зараз є гострі питання щодо Полтавського аеропорту (порушення, кримінальні справи і т.д.). Мені здається, депутати дуже чутливо поставилися до цього питання, щоб, умовно кажучи, не нести відповідальність надалі за ймовірні виділені кошти. Але це лише програма, а не виділення коштів. Ми регламентуємо лише суму, яку можливо виділити. Вона може бути у кілька разів меншою, або й взагалі може не існувати. Але програмою фінансування має бути передбачено”, – сказав він.

Олександр Біленький переконаний: якби це питання зняли до сесії, станом на вчора внесли відповідні правки щодо зняття саме пункту, який стосується аеропорту, з голосуванням за План заходів з реалізації Стратегії не було б проблем.

Щодо інших двох сесійних питань, які передбачали дозволи на кредитування КП “Полтававодоканал” та КП “Полтаватеплоенерго” і не знайшли підтримки депутатського корпусу, то причину такого “опору” голова Полтавської облради не зрозумів.

“Для мене незрозумілі ці рішення. Будемо спілкуватися з фракціями, які не голосували. Будемо переконувати, щоб вони не заперечували проти кредитування. Члени постійної комісії підтримали ці звернення. Щоб мати відповіді на питання, необхідно бути на профільній комісії. А депутати, почувши слова: “кредит”, “Полтававодоканал”, “Полтаватеплоенерго”, починають трохи “напрягатися”, – сказав Олександр Біленький та наголосив: даним рішенням кошти з обласного бюджету цим підприємствам не виділяються.

Система Orphus