Суспільство

Футзал: збірна України завершила відбір на ЧС-2020 нічиєю з Францією

Команди заробили перші очки в еліт-раунді, але припинили боротьбу.

Як розповіли у Асоціації футзалу України, підопічні Олександра Косенка здобули одне очко за підсумками матчу з командою П’єра Джекі у рамках елітного раунду європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.

Українці почали тиснути на ворота суперника з перших миттєвостей. Зрештою, до зміни у рахунку це призвело на 7-ій хвилині. Журба після флангового проходу потужно пробив на воротах Харуна, не залишивши шансів останньому.

Втім, за 3 хвилини французи зуміли реалізувати одну зі своїх нагод. Зварич невдало розіграв вільний удар на половині поля «жовто-синіх», і Мухудін після виходу віч-на-віч переграв Ципуна.

Це надало впевненості команді П’єра Джекі. На 13-ій хвилині вона вперше вийшла вперед. Корсун сфолив проти Раміреза у штрафному майданчику, і постраждалий самотужки реалізував пенальті.

У середині другого тайму команда Олександра Косенка відновила паритет. Журба віддав з кутового на Разуванова, той прострілив на Педяша, і Олександр з двох спроб переграв Дюро, який змінив Харуна після перерви.

Однак, дотиснути суперника нашій збірній не вдалося. 2:2 – за додатковими показниками українці поступилися французам та посіли 4 місце у групі В елітного раунду європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.