Ви тут:
Спорт Суспільство 

Формула-1: Red Bull показав вигляд свого нового боліду

Формула-1: Red Bull показав вигляд свого нового боліду

Red Bull випустив перше зображення свого боліду RB16, на якому Макс Верстаппен та Алекс Альбон будуть їздити у сезоні F1 2020 року в надії забезпечити команді перший чемпіонський титул з 2013 року.

Про це повідомляє F1.

Очікується, що машина буде слідувати тій же філософії високих граблів та короткої колісної бази, як і минулорічний RB15, при цьому команда сподівається, що RB16 зможе досягти успіху як його попередник.

Red Bull Racing — автогоночна команда, що бере участь в чемпіонаті Формули-1. Була заснована керівником концерну з виробництва енергетичних напоїв Red Bull — Дітріхом Матешицем. Командою керує Крістіан Хорнер — власник команди Arden International, яка здобула дві перемоги в заліку пілотів і три в заліку команд у Міжнародній Формулі-3000, а в цей час виступає в серії GP2 та її підтримуючої категоріїї GP3.

Команда виграла три Кубки конструкторів у 2010, 2011 та у 2012 роках, та стала першою командою Формули-1 з австрійською ліцензію, якій вдалося виграти цей титул. Також Себастьян Феттель виграв два чемпіонських титули з Red Bull Racing у цих же роках.

З 2007 року команда використовує двигуни Renault. Контракт на постачання цих двигунів розрахований до 2016 року.

У грудні 2017 року було оголошено, що в сезоні 2018 титульним спонсором стане компанія Aston Martin, а команда буде називатися Aston Martin Red Bull Racing.

Система Orphus