Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Фахівці нагадують: щоб не захворіти, треба дотримуватись простих правил гігієни

Фахівці нагадують: щоб не захворіти, треба дотримуватись простих правил гігієни

Інфекція, спричинена коронавірусом, подібна за своїм перебігом до інших гострих респіраторних вірусних інфекцій. Близько 80% осіб, які захворіли, мають легкий її перебіг або ж середнього ступеня важкості. Водночас, із усіх захворілих у світі — кожна третя людина вже одужала. На цьому акцентували в міському управлінні охорони здоров’я.

Саме тому прості правила особистої гігієни допоможуть уникнути цієї недуги або ж значно полегшити її перебіг, якщо вони виникне, повідомляє mediastar.net.ua

«Щоб не захворіти — треба часто мити руки, дотримуватися кашльового етикету, їсти повноцінну здорову їжу, зберігати ноги у теплі, застосовувати дезинфікуючі засоби тощо. Всі ці принципи неспецифічної профілактики, як і від будь-якого гострого респіраторного захворювання, є ефективними для унеможливлення поширення цього вірусу. У випадку виявлення симптомів гострого респіраторного захворювання, треба негайно телефонічно звернутись до сімейного лікаря або за номером 103, та діяти відповідно до інструкцій медиків», — зазначили в управлінні охорони здоров’я ЛМР.

Окрім того, проведені й досі тривають закупівлі засобів індивідуального захисту. Так, у школах, лікарнях, ЦНАП міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах встановлюють антисептики для рук та диспансери (дозатори). Водночас, у медичних закладах міста є достатній запас масок, біозахисних костюмів, респіраторів.

Перейти до вмісту