Ви тут:
Суспільство Україна 

Евакуація Українців з Китаю: на борт літака не пустили чотирьох людей

Евакуація Українців з Китаю: на борт літака не пустили чотирьох людей

На борт літака, який евакуював українців з Китаю за станом здоров’я не пустили чотирьох людей.

Заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що на етапі огляду китайськими медиками не допущено на борт 4 людини, 3 з них українці та одна іноземка. Після цього українські фахівці, медики, які супроводжують цей рейс, провели додатково фінальний огляд. Всього на борт допущено 73 людини.

Читайте також: Літак із евакуйованими з Китаю українцями прямує до Києва

По прибуттю вони будуть розміщені в обсервацію у визначеному Урядом об’єкті. Ті, кого не було допущено до евакуації, знаходяться під наглядом китайських лікарів та перебувають на постійному зв’язку з консульською службою.

«Прошу не створювати паніку, зберігати здоровий глузд та розуміння, що у будь-якій ситуації треба залишатися людьми. Там могли опитинись кожен із нас чи дорога нам людина. Ми забираємо людей, які і так переживають непростий період. Серед евакуйованих сім’я з 8-річним сином, молода пара, 20-річні студенти. Наш обов’язок – забрати їх та створити максимально комфортні умови. Це стосується не тільки організації перельоту та облаштування їх побуту, але й прийняття їх іншими українцями. Невже в такій великій країні немає місця для менше сотні громадян, які опинилися в складній ситуації?» – наголосив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Нагадаємо, Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов наразі пребуває у Нових Санжарах, де люди перекрили дорогу в очікуванні привезення евакуйованих українців з китайського Уханю.

Система Orphus