Ви тут:
Суспільство Україна 

Експортна школа від Укрпошти запускає всеукраїнський марафон безкоштовних інтенсивів для малого та середнього бізнесу

Експортна школа від Укрпошти запускає всеукраїнський марафон безкоштовних інтенсивів для малого та середнього бізнесу

З березня по жовтень 2020 року Укрпошта у партнерстві з Офісом з просування експорту (EPO) та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) проведе 24 безкоштовні сесії-інтенсиви у рамках всеукраїнського марафону експортної школи «E-Export School від Укрпошти».

За оцінкою експертів з логістики та фінансових сервісів, вартість товарів проданих кінцевим споживачам за кордон через інструменти інтернет-торгівлі у 2019 році склала більше $350 млн (без урахування вартості доставки). Сьогодні тільки на ETSY понад 6,000 українських онлайн-продавців представляють майже 1 млн товарів. Іноземні покупці можуть придбати український одяг та текстиль, предмети декору, ювелірні вироби, дерев’яні іграшки, вироби зі скла, товари для тварин, дитячі речі, спортивні аксесуари та багато іншого.

Безкоштовні навчальні сесії E-Export School від Укрпошти допоможуть українським підприємцям та хендмейд виробникам розпочати продаж своїх товарів за кордон з будь-якого населеного пункту України. Спікери E-Export school від Укрпошти – це успішні продавці, коучі, тренери у сфері інтернет-торгівлі, більшість з яких уже давно відомі експерти ринку.

З 13 березня у 24 містах пройдуть 8-ми годинні сесії, де експерти розповідатимуть про:

· робочі інструменти для запуску продажів за кордон у форматі інтернет-торгівлі на таких глобальних платформах як Amazon, Etsy, eBay, Shopify, Joom та ін.,

· найважливіші юридичні, фінансові, логістичні та маркетингові аспекти для запуску бізнесу,

· налаштування процесів доставки й оплати,

· особливості обслуговування клієнтів,

· топ-сервіси з оптимізації роботи з клієнтами.

Учасники сесій також зможуть отримати індивідуальні консультації спікерів щодо власної справи. Участь для підприємців безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Перший семінар відбудеться 13 березня у м. Дніпрі. Повний перелік міст та програму заходів можна знайти на порталі E-Export School від Укрпошти, а також подивитись відеозаписи після події на офіційному YouTube-каналі Укрпошти.

Система Orphus