Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Експерти Ради Європи допомагають Кременчуку впроваджувати громадський бюджет та залучати до бюджетування молодь

Експерти Ради Європи допомагають Кременчуку впроваджувати громадський бюджет та залучати до бюджетування молодь

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулася зустріч з міжнародними експертами Конгреса місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках проєкту «Залучення молоді для удосконалення прозорого бюджетування та прийняття рішень у м. Кременчуці» Костянтином Плоским та Джефом Ловіттом.

У ній взяли участь перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, в.о. завідувача сектору підтримки партисипативних практик відділу з питань внутрішньої політики апарату міського голови Євген Перевезенцев, представники структурних підрозділів виконавчого комітету, громадських організацій, шкільної дорадчої ради, автори проєктів Громадського бюджету Кременчука.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Варто зазначити, що Кременчук став одним із 13 українських міст, чий проєкт «Залучення молоді для удосконалення прозорого бюджетування та прийняття рішень у м. Кременчуці» став переможцем конкурсу Ради Європи «Посилення демократії та ініціативи на місцевому рівні». Тож місто за підтримки європейських колег розроблятиме практики щодо бюджету участі, відкритого урядування та інклюзивного процесу прийняття рішень, залучення молоді, тендерного підходу. Джеф Ловітт, який завітав сьогодні до нашого міста, зазначив, що наразі Рада Європи активно допомагає Україні, Грузії та Вірменії в питаннях розвитку місцевого самоврядування, надає експертну підтримку та практичні настанови щодо процесів управління, інструментів та механізмів, що необхідні для реалізації цілей, виконання завдань у рамках своїх ініціатив. Він також зазначив, що головна мета проекту – збільшити участь громадян у партисипативному бюджеті, налагодження співпраці і довіри до органів місцевого самоврядування. Джеф Ловітт пообіцяв, що якщо для цього буде необхідна допомога експертів, їх обов’язково залучатимуть до нашого міста.

Учасники заходу за круглим столом обговорили для міста питання, які можуть бути вирішені завдяки бюджету участі, проєкти, які можуть зацікавити молодь.

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus