Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Експерт з маркетингу розкаже полтавцям, чому українським виробникам слід відмовитися від “коньяку”, “шампанського” та “пармезану”

Експерт з маркетингу розкаже полтавцям, чому українським виробникам слід відмовитися від “коньяку”, “шампанського” та “пармезану”

У четвер, 27 лютого, о 12:00 у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка, за адресою м. Полтава, вул. Остроградського, 2 , аудиторія 301, відбудеться пресконференція за участі Івана Гайвановича, національного експерта з маркетингу і комунікацій проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні», присвячена географічним зазначенням – іноземним, від використання яких українські виробники мусять відмовитися, та українським, які будуть зареєстровані.

Приміром, усім відомі коньяк і шампанське, пармезан і фета. Але мало хто знає, що всі перелічені назви є географічними зазначеннями, і тому ці напої та продукти можуть вироблятися лише на чітко визначеній території з дотриманням встановлених вимог. Це означає, що українські виробники змушені відмовитися від використання цих та багатьох інших іноземних географічних зазначень, які Україна зобов’язалася охороняти на своїй території, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС.

Крім того, з 1 січня цього року набрала чинності нова редакція рамкового закону про географічні зазначення, узгоджена з законодавством Європейського Союзу. Про суть законодавчих змін та переваги розвитку системи географічних зазначень для виробників, споживачів і територій, а також про перспективи українських географічних зазначень і почують журналісти під час заходу.

Інформаційний партнер – Полтавський прес-клуб.

Система Orphus