Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дитячий реабілітаційний центр у Лубнах отримав грант від Японії

Дитячий реабілітаційний центр у Лубнах отримав грант від Японії

Проєкт утеплення приміщення Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія» став одним із шести переможців конкурсу грантів у рамках Програми Кусаноне від уряду Японії (всього подано більше 400 заявок), повідомляє Лубенщина.

Голова Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» В’ячеслав Бєлов та директор ДЦ «Надія» Лідія Бєлова були запрошені до Києва. За участю Надзвичайного та повноважного Посла Японії в Україні Кураї Такаші відбулася урочиста церемонія підписання грантових угод із благодійними та громадськими організаціями.

Дана програма має на меті розвиток мирного суспільства, де жодна особа не залишена поза увагою. Ці гранти є частиною Офіційної допомоги Розвитку Японії в Україні. З початку встановлення дипломатичних відносин Японія надала Україні допомогу на загальну суму 3,1 млрд дол. США.


Грант покриває менше 80 % коштів, необхідних для реалізації проекту утеплення Лубенського дитячого соціально-реабілітаційногой центру «Надія». У ньому проживають та проходять соціальну реабілітацію діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні та діти, сім’ї яких потрапили в складні життєві обставини.

Система Orphus