Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Дві ліцеїстки з Кременчука представили Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі

Дві ліцеїстки з Кременчука представили Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі

4-7 лютого у Києві проходив всеукраїнський конкурс для школярів “Еко-техно 2020”. Від Полтавщини у конкурсі «Еко» взяли участь дві кременчужанки – учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 25 Надія Коваленко та учениця 11 класу Кременчуцького ліцею 10 “Лінгвіст” Анастасія Дягилева. Вони гідно представили Кременчук і Полтавщину, здобувши призові місця.

Анастасія Дягилева, учениця 11 класу Кременчуцького ліцею 10 “Лінгвіст” посіла І місце в номінації “Науки про людину (біомедичні та медичні науки, прикладна медицина, науки про поведінку та соціум). Вона також отримала сертифікат на участь у проекті “Genius Olympiad 2020”, як представник від України, в конференції в Рочестері, штат Нью-Йорк, у червні 2020 року, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Учениця 10 класу Кременчуцького ліцею № 25 Надія Коваленко представила роботу з теми: «Модифікаційна мінливість Часничниці звичайної (Pelabetes fuscus), над якою вона працювала протягом двох років разом із науковим керівником Никифоровою О. О, старшим викладачем кафедри біотехнологій та біоінженерії Кременчуцького національного університету й вчителем біології Сорвіною А.О.

За результатами конкурсу Надія Коваленко посіла ІІІ місце у номінації «Біологія (науки про рослини, науки про тварин)»

Система Orphus