Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для іноземної громадянки, що перебуває в обсервації у Нових Санжарах, викликали швидку

Для іноземної громадянки, що перебуває в обсервації у Нових Санжарах, викликали швидку

Для іноземної громадянки, яка нині перебуває у медичному центрі Національної гвардії України “Нові Санжари” в обсервації терміново викликали швидку. Причина – біль у животі.

Карету швидкої допомоги викликали для додаткового обстеження діагностики та визначення подальших шляхів лікування. Лікарі прибули із пересувним апаратом для проведення ультразвукової діагностики та з спеціальними контейнерами для забору проб. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра охорони здоро’вя Віктор Ляшко. 

“Полтавські медики спрацювали оперативно. Зайшли, здійснили медичний огляд та вийшли із приміщення обсерватора із дотриманням всіх протиепідемічних норм. Встановлено, що це загострення хронічної гастроентерологічної хвороби евакуйованої”, – пише Віктор Ляшко. 

Лікарі склали план лікування, призначили дієтичне меню та залишили на спостереження в обсервації. Наразі евакуйована почуває себе добре. 

Решта евакуйованих пасажирів, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре. Вони також не мають жодних ознак гострих респіраторних захворювань.

 

 

 

ФОТО: freepik

Система Orphus