Ви тут:
Суспільство Україна 

Дітей-переселенців почнуть безкоштовно годувати у школах

Дітей-переселенців почнуть безкоштовно годувати у школах

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає надання безкоштовного харчування у навчальних закладах дітям внутрішньо переміщених осіб. Як зазначено на сайті Верховної Ради, 18 лютого документ повернувся з підписом президента, повідомляє narodna-pravda.ua.

Мова йде про дітей, які навчаються у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності.

«Всі ми повинні підтримати, щоб діти, постраждалі в результаті військових дій, мали право принаймні на безкоштовне харчування в школах», — доповів голова профільного комітету Дмитро Лубинець.

Депутатську ініціативу запропонували ще в 2015 році. Згідно пояснювальній записці, реалізація проекту вимагатиме додаткові фінансові витрати за рахунку державного бюджету.

«Це стане свого роду наступним кроком у поліпшенні соціального захисту вимушених переселенців і їх матеріальному забезпеченні з боку держави», — йдеться в пояснювальній записці.

Нагадаємо, народні депутати Верховної Ради 16 січня прийняли в другому читанні і в цілому законопроект, яким пропонується забезпечити дітей внутрішньо переміщених осіб у навчальних закладах безкоштовним харчуванням.

Система Orphus