Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати Пирятинської міськради працюватимуть за новим етичним кодексом

Депутати Пирятинської міськради працюватимуть за новим етичним кодексом

У Пирятині розпочалася робота щодо розроблення та впровадження Кодексу етики для депутатів Пирятинської міської ради.

Передумовою цьому стала перемога проєктної пропозиції „Успішний розвиток Пирятинської міської ОТГ шляхом впровадження принципів гуманізму і народовладдя, демократизму і соціальної справедливості, законності та верховенства права, забезпечення прозорості та гласності у роботі органів місцевого самоврядування“ в конкурсі з підтримки місцевих ініціатив з впровадження етичних, інноваційних та інклюзивних політик та врядування на місцевому рівні в Україні, який проводився Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Над реалізацією проєкту працюватиме робоча група, до складу якої увійшли фахівці та депутати міської ради, представник засобів масової інформації. 4 лютого відбулася робоча зустріч з експертами офісу Ради Європи Джеффом Ловітом та Тетяною Василевською. Експертами надано рекомендації щодо інструментів і механізмів, які можна застосувати під час роботи над проєктом.

Розробка Кодексу сприятиме підвищенню рівня довіри жителів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади до органів місцевого самоврядування, співпраці депутатського корпусу та виконкому міської ради, забезпеченню відкритості, прозорості та доступності діяльності депутатів міської ради.

Система Orphus