Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Депутати Полтавської облради планують виділити на оборонну роботу понад 13 мільйонів гривень

Депутати Полтавської облради планують виділити на оборонну роботу понад 13 мільйонів гривень

Сьогодні, 18 лютого, відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

На зібранні були присутні: перший заступник голови Полтавської облради Євгеній Холод, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Євген Греков, голова профільної постійної комісії Геннадій Коваленко, депутати облради, представники департаментів на управлінь ОДА.

Присутні розглянули вісім питань порядку денного. Серед них питання “Про попередній розгляд проєкту рішення обласної ради “Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки”. Про це доповів начальник відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату Полтавської ОДА Геннадій Безуглий.

Зокрема, він зазначив, що у поточному році потреби на оборонну діяльність області становлять понад 13 мільйонів гривень. Ці кошти підуть на розв’язання нагальних питань правоохоронних органів, військкоматів області та інші потреби. Члени профільної комісії ухвалили це питання, включили його в програму та запропонували розглянути на сесії Полтавської обласної ради, яка відбудеться 28 лютого.

Також члени комісії заслухали звернення, що надійшли на розгляд.

Зокрема, начальник ГУ НП в Полтавській області Іван Вигівський запропонував додатково надати на потреби Нацполіції області 5 мільйонів гривень. Ці гроші потрібні на придбання автотранспорту для райвідділів. Депутати це питання погодили. Також члени комісії проголосували за надання фінансової підтримки УСБУ в Полтавській області, Полтавському експертно-криміналістичному центру, виправним колоніям області, Судовій територіальній службі охорони та Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Загалом, Геннадій Коваленко зазначив, що кількість коштів на оборонні потреби області потрібно збільшувати.

“В той час, коли в країні іде війна, коли потрібно приділяти багато уваги безпеці громадян, ці кошти, що передбачені нашою програмою – замалі. Їх ми повинні збільшувати і контролювати, щоб їх використовували за призначенням”, – зазначив Геннадій Коваленко.

Розглянули присутні й інші питання порядку денного.

Система Orphus