Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати Полтавської облради не проголосували за Звернення щодо ситуації з розміщенням евакуйованих з м. Ухань у медцентрі НГУ “Нові Санжари”

Депутати Полтавської облради не проголосували за Звернення щодо ситуації з розміщенням евакуйованих з м. Ухань у медцентрі НГУ “Нові Санжари”

Сьогоднішня сесія Полтавської обласної ради, яка скликалася позачергово задля розгляду одного питання – щодо ситуації з розміщенням евакуйованих з м. Ухань у медцентрі НГУ “Нові Санжари” – виявилася не результативною.

Депутати кілька разів переголосовували дане питання, вносили пропозиції щодо правок та доповнень, проте необхідної кількості голосів рішення так і не набрало.

Ініційоване звернення Полтавської обласної ради адресувалося Президенту України, Верховні Раді України та Кабінету міністрів України. У ньому зазначається, що “найменша загроза поширення епідемії коронавірусу в Україні мало не призвела до громадянського протистояння” і “Полтавщина чекає адекватних відповідей та рішень, які б унеможливили повторення ситуації”.

У даному зверненні Полтавська облрада мала намір, враховуючи ситуацію, що склалася з організацією протиепідеміологічного захисту населення, запропонувати Кабінету Міністрів виділити 300 млн грн на добудову КП “Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер” з облаштуванням карантинних боксів.

Проте лише 42 депутати підтримали таке рішення. Їхніх голосів для офіційного звернення від Полтавської облради не вистачило.

 

 

 

Система Orphus