Ви тут:
Суспільство Україна 

Денісова звернулась до Уповноваженого з прав людини в РФ Москалькової з вимогою відновити права ув’язнених українців

Денісова звернулась до Уповноваженого з прав людини в РФ Москалькової з вимогою відновити права ув’язнених українців

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулась до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою відновити права громадян України, зокрема забезпечити медичне обстеження та кваліфіковане лікування, надати належні умови тримання, які відповідають міжнародним стандартам, а також сприяти допуску до громадянина України Олега Приходька священника та родичів згідно з його заявою.

Про це Людмила Денісова повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Кримському активісту Олегу Приходьку, який незаконно тримається у СІЗО в Севастополя працівники правоохоронних органів РФ відмовляють в проведенні побачення з родичами та священником Архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом, що є порушенням пунктів 37, 41, 42 Мінімальних стандартних правилах поводження з в’язнями від 30.08.1955, схвалених Економічною і Соціальною Радою ООН.

Інвер Бекіров, Арсен Джеппаров, Наріман Мемедемінов, які тримаються у в’язниці в Ростовській області, а також Рефат Алімов, Енвер Сейтосманов, Узеір Абдуллаєв, скаржаться на недотримання температурного режиму, санітарно-гігієнічних норм, відсутність примусової вентиляції повітря і недостатній рівень природного освітлення в камерах.

Також громадян України не забезпечують постільними речами, належним рівнем харчування, а також одягом встановленого зразка, що відповідає сезону.

Крім того, Наріман Мемедемінов скаржиться на постійний біль в шлунку і проблеми з травленням. У Інвера Бекірова постійний підвищений артеріальний тиск, що може привести до фатальних наслідків для його життя. Медична допомога громадянам України адміністрацією пенітенціарних установ не забезпечується.

“Звертаюся до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою відновити права громадян України, зокрема забезпечити медичне обстеження та кваліфіковане лікування, надати належні умови тримання, які відповідають міжнародним стандартам, а також сприяти допуску до громадянина України Олега Приходька священника та родичів згідно з його заявою”, – написала Денісова.

Також уповноважена з прав людини Верховної Ради акцентувала увагу міжнародних правозахисних організацій на систематичному порушенні країною-агресором прав громадян України, які незаконно утримуються на території РФ та тимчасово окупованого Криму, та прошу докласти максимальних зусиль задля відновлення їх прав.

Фото: Facebook

 

Система Orphus