Ви тут:
Суспільство Україна 

Чому з сайту Служби безпеки України зник один із символів відомства, – розповіли в СБУ

Чому з сайту Служби безпеки України зник один із символів відомства, – розповіли в СБУ

Користувачі соціальних мереж були неабияк стурбовані тим фактом, що з офіційного сайту СБУ зникло зображення одного з символів спецслужби “Козак переможець” – козак, який пронизує дракона з двома головами в коронах. З цього приводу Служба безпеки України на своїй сторінці у Facebook надала роз’яснення.

“Пам’ятник захисникам Незалежності України стояв, стоїть і буде стояти біля будівлі СБУ та є одним із символів Служби. А ми, як ловили зрадників, так і ловитимемо. Лише за останній тиждень впіймали 4 бойовиків-сепаратистів. А ще, серед іншого, затримали кількох хабарників і попередили розтрат на 100 млн гривень, зірвали замовне вбивство та ліквідували російську ботоферму. Тож #Зрада_відміняється.

Співробітники СБУ щодня захищають країну, бо козацький дух у них в серцях. І це – головне. А фото козака зникло із сайту, бо зараз відбувається його технічне й дизайнерське оновлення. Ніякої конспірології. “Козак-переможець” і надалі буде знаковим та важливим образом для СБУ.

До речі, якщо дедлайни не згорять, новий сайт запрацює за графіком — наприкінці березня. Буде більш інформативним та доступним для всіх, кого цікавить робота та результати Служби.

І це не всі зміни. На черзі — реформа Служби після прийняття нового закону “Про СБУ”. За цим також пильно стежте. Це мотивує нас ставати ще більш ефективними”, – йдеться у повідомленні Служби безпеки України.

Фото: СБУ

Система Orphus